Безвізові поїздки

Болгарське громадянство надає можливість безвізових поїздок до більш ніж 160 країн світу, включаючи Канаду, Велику Британію, ОАЕ та всі країни-члени Європейського Союзу.

Працевлаштування у країнах ЄС

Власники болгарського громадянства мають право на легальне працевлаштування на теренах країн Євросоюзу без необхідності отримання спеціальних дозволів на роботу.

Залишайте заявки:

Написати в Телеграм

Написати в WhatsApp

емейл romania2009@ukr.net 

Телефон/ +380500465888

Освіта високої якості

Здобуття якісної освіти у провідних університетах Європи за зниженими цінами або навіть безкоштовно стає доступним для володарів болгарського громадянства.

Вартість наших послуг на цій сторінці

Бізнес-можливості

Володіння болгарським громадянством відкриває нові перспективи для бізнесу, включаючи можливість зареєструвати компанію у спрощеному порядку на території будь-якої з 27 країн ЄС, а також у Ліхтенштейні, Ісландії та Норвегії.

Соціальна підтримка

Державна соціальна допомога у вигляді пільг, дотацій, допомог та пенсій забезпечує власникам болгарського громадянства гідний рівень проживання.

Медична допомога

Власники болгарського громадянства мають доступ до якісної медичної допомоги у передових клініках країн Євросоюзу за єдиною страховою карткою.

Вигідні кредити

Утримувачі болгарського громадянства мають можливість отримання вигідних кредитів у надійних європейських банках із мінімальними відсотковими ставками, в діапазоні від 1,5 до 5 відсотків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Працюємо для вас з 2009 року!

Оферта