Переваги набуття громадянства Болгарії

Громадяни можуть набути другого громадянства за програмою репатріації, заснованої на етнічному походження. Законодавство Болгарії надає можливість набуття громадянства для нащадків болгар, які проживають за кордоном. Цей процес також доступний іноземцям, які підтвердили своє болгарське походження. Час, необхідний завершення процедури, індивідуально залежить від швидкості підготовки документів і записи у державні болгарські організації.

1. Встановлення болгарського коріння

Докладніше на цій сторінці

Спершу рекомендується звернутися до міграційного юриста нашої компанії. Експерт надасть рекомендації щодо переліку документів, необхідних для підтвердження болгарського походження, включаючи свідоцтва про народження, паспорти та свідоцтва про шлюб батьків.

Залишайте заявки:

Написати в Телеграм

 

Написати в WhatsApp

 

емейл romania2009@ukr.net 

Телефон/ +380500465888

Читайте про переваги болгарського громадянства.

2. Підготовка документів та запис на подачу
Юрист з компанії допоможе вам зібрати, перекласти болгарською мовою та нотаріально завірити необхідні документи. Для подання документів до Міністерства правосуддя вам потрібно буде записатися на прийом та особисто відвідати Софію, столицю Болгарії.

3. Подання документів на громадянство
Після прибуття в Софію ви відвідаєте Міністерство правосуддя для подання документів. Рекомендується ще раз переконатися у наявності всіх необхідних паперів та свідоцтв перед поданням досьє.

4. Проходження інтерв’ю
У день подання документів вам призначиться співбесіда з представником Міністерства правосуддя болгарською мовою. Опанування базовим рівнем болгарського зазвичай легко, оскільки мова має подібність з російським. У призначений день ви пройдете співбесіду.

5. Отримання громадянства Болгарії
Після закінчення процесу вас визнають громадянином Болгарії та Євросоюзу. Ви отримаєте Указ про присвоєння громадянства та зареєструєтеся у громаді. Після цього ви подасте документи на виготовлення паспортів Болгарії.

Виготовлення болгарської ID-картки займає 1 місяць. Внутрішній паспорт Болгарії дозволяє вільно подорожувати країнами ЄС, а для виїзду за їх межі потрібен закордонний паспорт. Юристи нашої компанії надають консультаційну підтримку на всіх етапах набуття громадянства Болгарії, знаючи всі тонкощі болгарського законодавства.

Вартість супроводження юристами нашої фірми від 4000 євро.

Залишайте заявки:

Написати в Телеграм

 

Написати в WhatsApp

 

емейл romania2009@ukr.net 

Телефон/ +380500465888