Європейське громадянство відкриває двері до нових можливостей та життя в економічно стабільних умовах. Багато жителів країн СНД прагнуть отримати громадянство ЄС для розвитку свого бізнесу за кордоном та побудови успішної кар’єри у країнах із сталою економікою. Експерти з міграційних питань нададуть вам підтримку в процесі отримання повноправного громадянства Європейського Союзу.

Громадянство ЄС надає такі переваги:

1. Освіта в найкращих університетах світу: Власники європейського паспорта мають доступ до спеціальних стипендіальних програм і можуть здобути вищу освіту за доступнішими цінами, порівняно з іноземними студентами.

2. Подорожі без кордонів: Паспорт ЄС забезпечує свободу подорожей до більш ніж 170 країн світу без необхідності оформлення додаткових документів та віз.

Читайте також:

Румунське громадянство біженцям з України

3. Високооплачувана робота в будь-якій європейській країні: Громадянство ЄС дозволяє офіційно влаштуватися на престижну та високооплачувану роботу, а також отримати повний соціальний пакет та медичну страховку.

4. Сприятливі умови для бізнесу: У країнах Євросоюзу створено ідеальні економічні умови для бізнесу. Паспорт ЄС забезпечує безпеку підприємницької діяльності та доступ до кредитів на вигідних умовах для розвитку бізнесу.

5. Проживання в будь-якій європейській країні: З паспортом Євросоюзу можна обирати будь-яку країну ЄС для постійного проживання відповідно до особистих уподобань та потреб.

 

Працюємо для вас з 2009 року!

Оферта

 

 

Компанія Romania 2009 та партнери | Україна | +380500465888 | romania2009@ukr.net