Паспорт Болгарії — це основний документ, що підтверджує особу громадянина країни та необхідний для проведення різних операцій, включаючи банківські транзакції, переміщення на транспорті та підтвердження статусу громадянства. Паспорт Болгарії — це європейське громадянство.

У Болгарії, як і в інших країнах Європейського союзу, існують два основні типи паспортів:

1. Внутрішній паспорт, або ідентифікаційна (ID) карта, яка використовується всередині країни та в межах Європейського Союзу.

2. Закордонний паспорт, що є багатосторінковою книжкою з машиночитаною інформацією, а також чіпом з біометричними даними. Він потрібний для поїздок за кордон.

Отримання паспорта Болгарії здійснюється відповідно до законодавства країни та може здійснюватися за такими програмами:

1. Натуралізація: заявники можуть подати документи на громадянство Болгарії після проживання в країні 5 років у статусі ПМП або ДВНЗ. Термін очікування громадянства може перевищувати 10 років.

2. Інвестування: інвестування в економіку Болгарії може стати підставою для отримання ПМП та паспорта Болгарії. Термін очікування залежить від суми інвестицій.

3. Репатріація: набуття громадянства Болгарії за походженням можливе за наявності прямих предків болгарського походження.

Процедура отримання паспорта Болгарії включає такі етапи:

1. Підготовка документів, що підтверджують болгарське походження заявника.

2. Запис на подання документів до Міністерства правосуддя Болгарії.

3. Подання документів та проходження співбесіди у Міністерстві правосуддя.

4. Отримання посвідчення про громадянство Болгарії.

5. Отримання паспорта Болгарії та інших внутрішніх документів.

Для успішного отримання паспорта Болгарії рекомендується звернутися за допомогою до наших професійних юристів, які спеціалізуються на імміграційному праві. Вони допоможуть зібрати необхідні документи, організувати процес та забезпечити успішне проходження всіх етапів процедури.

Досвідчені юристи зможуть надати будь-яку цікаву для вас інформацію стосовно міграційних питань.

Допомога у месенджерах:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

#

No responses yet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Добрый день, бабушка уже умерла, я не уверен что получится собрать все требуемые документы. Свидетельство о рождении где-то было, буду…

  2. Дякую подача на паспорт Румунії пройшла добре все добре. В Україну не заїхав, побачілися в Румунії на подачі з юристами…

коментарі