Кроки для отримання громадянства Румунії з нашою компанією:

1. Звернення до компанії ROMANIA 2009

Початковим етапом процесу отримання румунського громадянства є консультація зі спеціалістом з міграційних питань в компанії ROMANIA 2009. Цей експерт ознайомить вас з процедурою отримання громадянства, відповість на всі ваші запитання та запропонує укласти договір про співпрацю.

Консультація у месенджерах:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

Телефон/ +380500465888

емейл: romania2009@ukr.net 

2. Підготовка пакета документів

На початку відбувається подання клієнтом до нас (можна фото в месенджер онлайн) на первинний юридичний аналіз всіх документів згідно переліку.

Уточнення порядку дій у ситуації, якщо у клієнта немає всіх документів, або клієнт немає змоги приїхати особисто в Україну для збору документів та доручає зібрати документи нашим юристам.

Далі вас проведе юрист компанії, який підготує всі ваші документи для румунської сторони, всі необхідні документи та складе комплект для подання на отримання DOSAR, румунського громадянства.

3. Заключення угоди про надання юридичних послуг. Оплата

4. Подання документів до Міністерства юстиції

Після підготовки документів ваш представник з компанії ROMANIA 2009 супроводить вас при поданні документів до Міністерства юстиції в Румунії та гарантує дотримання усіх законодавчих норм. Ви отримаєте реєстраційний номер Dosar.

5. Очікування рішення та підготовка до церемонії присяги

Під час розгляду вашої справи вам слід буде підготуватися до церемонії присяги. Компанія ROMANIA 2009 надасть вам підтримку та допоможе підготуватися до цього важливого заходу.

6. Отримання сертифіката про громадянство Румунії

Після прийняття позитивного рішення та виходу вашої справи в офіційний наказ вас запросять на урочисту церемонію присяги. По завершенню цієї церемонії ви отримаєте сертифікат про громадянство Румунії, який буде основою для оформлення внутрішніх документів.