Питання: Чи можна отримати громадянство Румунії, якщо не приїжджати в Україну?
Відповідь юристів компанії Romania 2009: так, це можливо. Необхідні документи допоможемо зібрати. Підготуємо повністю ваші документи та побачимося з вами вже на поданні документів у Румунії.

Оформлення громадянства іноземцям у Румунії є важливою процедурою, яка потребує уважного підходу та дотримання певних правил та вимог. Громадяни України також мають можливість отримати румунське громадянство, проте для цього необхідно дотримуватись певних кроків та надати необхідні документи.

З усіх питань щодо оформлення румунського громадянства ми відповідаємо у месенджерах:

Консультації наших юристів у месенджерах:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

Телефон/+380500465888

емейл: romania2009@ukr.net

Розгляньмо основні етапи процесу оформлення румунського громадянства для громадян України біженців з України.

1. Вивчення вимог:
Перш ніж розпочати процес отримання румунського громадянства, необхідно ознайомитися з вимогами та умовами, які пред’являються законодавством Румунії до кандидатів на громадянство. Важливо переконатися, що ви відповідаєте всім критеріям.

2. Збір та оформлення необхідних докунтів.

Для початку процесу отримання румунського громадянства громадянинові України необхідно підготовити для Румунії документи згідно списку. Їду варіанти:
— Клієнт доручає родічам взяти з РАЦСу зразу всі документи самостійно (з апостілем). Вартість нашої юридичної допомоги складе актуальну сьогодні ціну.

— клієнт доручає нашій фірмі підготувати та зібрати весь пакет документів — варрість уточнюйте! Вартість залежіть вид того передіку документів, який будуть вибирати в РАЦЗі та відповідно готувати наші юристи.

3. Підготовка необхідних документів :
Одним із ключових етапів процесу одержання румунського громадянства є підготовка всіх необхідних документів. Це включає паспорт, свідоцтво про шлюб (якщо застосовується), свідоцтво про народження, документи, що підтверджують статус проживання в Румунії, та інші документи, які можуть знадобитися в конкретному випадку.

4. Заповнення заяви:
Після збору всіх документів необхідно заповнити заяву на отримання румунського громадянства. Заява зазвичай подається до компетентного органу або імміграційної служби Румунії, який займається обробкою запитів на громадянство.

5. Проходження присяги:
У деякі роки, це змінюється рік у рік, кандидатам на громадянство можуть знадобитися додаткові співбесіди або іспити, щоб перевірити їх знання мови, культури та законів Румунії. Це може бути частиною процесу набуття громадянства і має бути підготовлено заздалегідь.

6. Очікування рішення:
Після подання заяви та проходження всіх необхідних процедур необхідно дочекатися рішення щодо запиту на громадянство. Терміни обробки можуть змінюватись в залежності від конкретної ситуації та поточної завантаженості органів, що займаються наданням громадянства.

7. Оформлення паспорта:
У разі схвалення заяви на отримання румунського громадянства останнім етапом буде оформлення паспорта громадянина Румунії. Це документ, що засвідчує ваше нове громадянство та ваше право на життя та роботу в Румунії.

На закінчення, отримання румунського громадянства для громадян України є важливим та відповідальним кроком, який потребує ретельної підготовки та дотримання всіх законодавчих вимог. Правильне оформлення документів та дотримання процедур допоможе вам успішно пройти цей процес та отримати бажане громадянство.

No responses yet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Вітаємо! Статус біженця або статус захисту не впливає на подачу громадянини України на Румунське громадянство в Румунії. Адже громадянами України…

  2. Добрий день ,розкажіть будьласка усі деталі ,якщо я у Німеччині і маю біженство чи можу я отримати громадянство Румунії по…

коментарі