Міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану висловив свою позицію стосовно видачі паспортів громадянам України із зазначенням, що він не вбачає проблеми у цьому дії, навіть у зв’язку із наявною забороною на такий крок в українському законодавстві. Це було сказано ним під час прес-конференції у Чернівцях, де він разом з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним відповідав на запитання журналістів.

Мелешкану наголосив, що з його точки зору, не існує міжнародного права або практики, які б забороняли подвійне громадянство. Він зазначив, що кожна країна має право надавати своїм громадянам одне чи подвійне громадянство.

Міністр відмовився повідомити кількість вже виданих громадянам України румунських паспортів, посилаючись на закон Румунії про захист особистих даних.

Павло Клімкін, у свою чергу, підкреслив, що видача паспортів Румунії не сприятиме досягненню євроінтеграції румунської громади. Він нагадав про свої висловлення у Будапешті щодо схожої ситуації з Угорщиною, де він заявив, що видача паспортів не сприятиме євроінтеграції цієї громади. Згідно зі словами Клімкіна, єдиний шлях досягнення цієї мети полягає у вступі України до Європейського Союзу.

Таким чином, питання видачі румунських паспортів громадянам України залишається предметом обговорення та діалогу між двома країнами, проте наголошується на важливості здійснення євроінтеграційних заходів для досягнення цілей у цьому напрямку.

#

No responses yet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Вітаємо! Статус біженця або статус захисту не впливає на подачу громадянини України на Румунське громадянство в Румунії. Адже громадянами України…

  2. Добрий день ,розкажіть будьласка усі деталі ,якщо я у Німеччині і маю біженство чи можу я отримати громадянство Румунії по…

коментарі