Багато успішних підприємців, які досягли високих результатів у своєму бізнесі на батьківщині, прагнуть розширити свою діяльність за межами своєї країни або придбати вже існуюче підприємство в іншій країні. При виборі країни розширення бізнесу вирішальними чинниками є умови реєстрації фірми, бізнес-середовище та рівень оподаткування.

Якщо підприємець переконає консульські служби у перспективності свого бізнес-плану, а найкраще, якщо його проект вже успішно функціонує кілька років, він може подати заяву на отримання посвідки на проживання.

Програми бізнес-імміграції спрямовані на різні цілі, такі як економічний розвиток, створення робочих місць, стимулювання інновацій та встановлення зв’язків із міжнародними ринками. Прикладами таких програм є США, Австралія, Нідерланди, Болгарія, Чилі, Іспанія та інші.

Однак, не всі країни готові надати дозвіл на проживання для відкриття бізнесу іноземним підприємцям. Деякі країни строго обмежують надання іноземцям статусів. Навіть великі інвестиції та створення робочих місць не гарантують отримання посвідки на проживання.

У США підприємці із країн СНД можуть реєструвати філію вже існуючої компанії через візу L-1. Однак продовження цієї візи можливе лише у випадку, якщо філія приносить прибуток.

Європа є оптимальним варіантом для відкриття бізнесу завдяки своїй близькості до Росії та готовності залучати іноземні інвестиції. Але для реєстрації компанії потрібне отримання візи, підтвердження легальності доходу та створення робочих місць для громадян та резидентів країни. Підсумовуючи, програми європейських держав є найпривабливішими для реалізації бізнесу за кордоном.

Читайте також:

Порівняння: імміграція в ЄС. Громадянство у країнах Європи — відмінності

#

One response

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Вітаємо! Статус біженця або статус захисту не впливає на подачу громадянини України на Румунське громадянство в Румунії. Адже громадянами України…

  2. Добрий день ,розкажіть будьласка усі деталі ,якщо я у Німеччині і маю біженство чи можу я отримати громадянство Румунії по…

коментарі