Питання: я не знаю румунську мову що порадите?  знання румунської мови на присягу в Румунію є обов’зковим?

Відповідь: ми міграційні юристи, багато років працюємо в питаннях допомоги оформленння румунського громадянства. Нам часто задають питання: знання румунської мови на присягу в Румунії — обов’язково знати чи ні? В різні роки нашої роботи ми можемо відмітити, до питання знання мови у всі роки відповідн особи підходили по різному. Зауважимо, що закон про знанння мови було відмінено в Румунії. Але виникає декілька аспектів, які мають зміни в різні роки — тож ми з радістю проконсультуємо вас по ситуації на конкретну дату.

Ви можете зараз онлайн звернутися за консультацією до наших юристів:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

Процес отримання громадянства в будь-якій країні включає ряд формальностей і зобов’язань, які повинен виконати кандидат на громадянство. Одним із таких обов’язкових кроків є складання присяги на вірність державі, що має особливе значення для Румунії, як і для багатьох інших країн світу. Присяга в Румунії без знанння мови ціна

Присяга на вірність є юридично обов’язковою заявою про лояльність і відданість державі, її законам, конституції та цінностям. Цей акт також символізує прийняття нового громадянина країни та його готовність взяти на себе права та обов’язки, пов’язані з цим статусом. Присяга в Румунії без знанння мови

Що стосується Румунії, то присяга на вірність державі стає невід’ємною частиною процесу натуралізації, тобто отримання громадянства іноземцями або особами без громадянства. Це один із ключових моментів, на який звертає увагу як сама держава, так і відповідні юридичні органи.

Процес натуралізації в Румунії зазвичай включає низку вимог, таких як достатній термін проживання в країні, знання румунської мови, знання основ державного устрою та культурних традицій. Крім того, індивід має продемонструвати свою чесність, благонадійність та недвозначне прагнення стати повноправним членом румунського суспільства.

Процедура присяги на вірність у Румунії зазвичай проводиться в урочистій обстановці і може включати присутність представників державних органів, а також членів громадськості. Зазвичай текст складається відповідно до законодавства і включає зобов’язання перед країною та її народом текст присяги в Румунії  без знанння мови 

Процес складання присяги на вірність державі може бути для багатьох кандидатів на громадянство важливим і хвилюючим моментом. Цей обряд означає як отримання нового правового статусу, а й символізує готовність індивіда до повної інтеграції у румунське суспільство та її цінності.

Таким чином, присяга на вірність Румунії при отриманні громадянства є необхідним та значущим актом для всіх, хто прагне стати частиною цієї країни. Вона є не лише формальною процедурою, а й символічним підтвердженням відданості та лояльності нового громадянина своїй новій батьківщині.

Текст присяги Румунії

Jur să fiu devotat patriei şi poporului român, să apăr drepturile şi interesele naţionale, să respect Constituţia şi legile României.

Вімовляємо:

Жур се фіу дєвотат патрієй ші попорулуй ромин, се апер дрептурілє ші інтєрєсєлє націоналє, се рєспєкт Конституція ші лєджілє Роминієй.

Які питання зустрічаются під час отримання громадянства:

Ce vârstă aveţi? — Скільки вам років?

Cum vă numiţi? — Як вас звати?

Ai fost în România? Cand? — Ви були у Румунії? Коли?

De unde sunteţi? — Звідки Ви?

Ştii limba română? — Ви знаєте румунську мову?

Cunoști limba română? De unde știți? — Чи знаєте ви румунську мову? Звідки Ви знаєте?

Aveți copii?  Unde s-a născut fiica ta? — У вас є діти? Де народилася донька?

Care este numele fiicei tale?- Як звати дочку?

Aveți de gând să locuiți în România? — Чи плануєте жити у Румунії?

One response

  1. Спасибо все с компанией Romania 2009 четко подали, документы не собирал компания собрала все сама в заксах Украины. Рекомендую! Пакет услуг берите не 2300 а 4000 под ключ все сделали юристы я с семьец только прилетел в Румынию на подачу!
    Успехов всем!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Добрый день, бабушка уже умерла, я не уверен что получится собрать все требуемые документы. Свидетельство о рождении где-то было, буду…

  2. Дякую подача на паспорт Румунії пройшла добре все добре. В Україну не заїхав, побачілися в Румунії на подачі з юристами…

коментарі