Ваші питання ви можете надсилати на наш емейл romania2009@ukr.net 

Питання: Які умови отримання громадянства Румунії?

Відповідь юристів Romania 2009: Міграційне законодавство Румунії  — аналіз законодавчої бази.
Міграційна політика Румунії є лояльною до осіб, які бажають отримати паспорт країни. Основні положення та причини надання громадянства зафіксовані у законах №105 «Про регулювання відносин міжнародного приватного права»  «О регулировании отношений международного частного права» в законах №105 та законах «Про громадянство Румунії».  «О гражданстве Румынии». На підставі ухвали «Про надзвичайний стан 194/2002», «О чрезвычайном положении 194/2002»,  яка регламентує права та обов’язки іноземців, легально перебувати на румунській території іммігранти можуть до закінчення терміну дії дозволу на перебування за наявності встановлених законом причин.

Купити румунський паспорт неможливо — інвестиції чи придбання нерухомості не є підставою для оформлення статусу громадянина. Для мешканців країн колишнього СРСР також діє програма репатріації, яка дозволяє отримати європейський паспорт у термін від року.

Репатріація — громадянство Румунії за корінням
Програма репатріації – це відновлення втраченого раніше статусу. Історично, на початку ХХ століття Румунія займала більші території, включаючи до прикладу Бессарабію та Буковину (Одеська та Чернівецька області України, а також Молдова).

Отримати паспорт країни можуть нащадки тих румунів, які мешкали в Королівстві з 1918 по 1940 (1939) роки і були розселені у полі СРСР. Міграція населення сприяла тому, що жителям країн пострадянського простору знайти румунське коріння не складає труднощів. Програма громадянства корінням підходить практично для всіх росіян, українців і білорусів.

Для оформлення статусу громадянина нащадкам румун знадобиться витяг з архіву, свідоцтва про народження або шлюб предків до 3 коліна, включаючи прабабусь і прадідусів. З даним пакетом документів слід звертатися до дипломатичного представництва Румунії у своїй країні або до Міністерства юстиції на румунській території.

Допомога міграційних юристів Romania 2009 у месенджерах: 

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

No responses yet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Дякую подача на паспорт Румунії пройшла добре все добре. В Україну не заїхав, побачілися в Румунії на подачі з юристами…

коментарі