Бухарест приховує в собі безліч сюрпризів: серед колишніх комуністичних споруд знаходяться чарівні церкви з фресками. Деякі з таких церков були знесені в 1980-х роках, коли місто намагалися зробити європейський Пхеньян, але більшість з них вдалося зберегти, перемістивши на окраїни міста. Давайте поближче познайомимося з найпопулярнішими визначними місцями Бухареста.

Читайте також:

Імміграція в ЄС. Громадянство у країнах Європи відмінності
Румунське громадянство з нами!

Консультації наших юристів у месенджерах:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

СУПРОВІД

Компанія ROMANIA 2009 буде на вашому шляху від отримання заявки до громадянства ЄС. Завжди можете розраховувати на нашу допомогу та бути впевненими у успішному результаті, який буде також закріплено Договором. Детальніше про наш супровід

Бухарест, столиця Румунії, приховує в собі безліч сюрпризів. Під тінями колишніх комуністичних споруд ховаються чарівні церкви, вкриті фресками. Частина цих церков була знесена в 1980-х роках, коли місто намагалися змінити на європейський Пхеньян, але більшість з них вдалося зберегти, перемістивши на задвірки міста. Давайте докладніше познайомимось з найпопулярнішими визначними місцями Бухареста.

1. Національний музей деревни ім. Димитрі Густі
2. Дворець Парламенту
3. Концертний зал Румунський ате́не́й
4. Вулиця Ліпска́нь (Старе місто)
5. Музей сільського мистецтва Румунії
6. Старий королівський двір і придворна церква
7. Парк Херестре́у
8. Ставропольська церква
9. Національний музей мистецтв Румунії
10. Митрополичий холм
11. Румунський патріархальний собор
12. Площа Революції
13. Весняний двірець
14. Національний музей природної історії Григоре Антіпи
15. Сад Чишмиджіу
16. Національний музей Двір Котрочень
17. Музей колекцій творів мистецтва
18. Проспект Перемоги
19. Бухарестський ботанічний сад
20. Бухарестська російська церква (Церква Святого Миколая)
21. Тріумфальна арка
22. Культурний центр ARCUB
23. Національний Музей Георге Енеску
24. Церква Домней
25. Національний історичний музей Румунії
26. Готель Манук
27. Термальні ванни Бухареста

Крім вищезазначених визначних місць, Бухарест має ще багато цікавих місць, які варто відвідати. Один із них — це вулиця Ліпска́нь, розташована в історичному центрі міста. Вона славиться своєю архітектурою і колоритом, пройтися по ній — справжнє задоволення для любителів старовини.

Не менш захоплюючий є Парк Херестре́у, який є одним з найбільших парків у Бухаресті. Тут можна насолодитися прогулянкою під віковими деревами, відвідати озера і фонтани, а також відпочити на лавочках під затишними алеями.

Ще однією цікавою визначною пам’яткою є Старий королівський двір і придворна церква. Цей архітектурний комплекс представляє собою культурний символ Бухареста і зберігає багато історичних та культурних цінностей.

Тріумфальна арка — ще одна видатна пам’ятка міста, побудована на честь перемоги Румунії в Першій світовій війні. Ця монументальна споруда вражає своїм величчю та архітектурою, і становить важливий елемент історичного обличчя Бухареста.

Крім того, Бухарест має багато музеїв, які пропонують відвідувачам ознайомитися з різноманітними аспектами культури, історії та мистецтва. Серед них — Національний музей іскусств Румунії, Національний музей Двір Котрочень, Національний музей природної історії Григоре Антіпи та багато інших.

Загалом, місто Бухарест пропонує відвідувачам безліч цікавих місць, які розкривають його багату історію та культурний спадок. Це місто, яке варто відвідати, щоб насолодитися його атмосферою і відкрити для себе нові враження.

One response

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Вітаємо! Статус біженця або статус захисту не впливає на подачу громадянини України на Румунське громадянство в Румунії. Адже громадянами України…

  2. Добрий день ,розкажіть будьласка усі деталі ,якщо я у Німеччині і маю біженство чи можу я отримати громадянство Румунії по…

коментарі