Отримання паспортів Румунії громадянами України набуває все більшої популярності. Цей процес можна порівняти з постійно діючим вулкано, який виробляє нові паспорти громадян Румунії.

І консультації з приводу румунського громадянства ви можете отримати саме у наших юристів Компанії Romania 2009!

Допомога наших юристів у месенджерах:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Національного агентства громадянства (ANC), протягом квітня 2021 року до 30 червня 2023 року зареєстровано 13 217 заяв на отримання або відновлення румунського громадянства.

У другому кварталі цього року у Бухаресті було проведено 66 церемоній присяги, в яких взяли участь 3 215 осіб, як зазначено на веб-сайті. Одним із важливих результатів цих сесій є схвалення президентом ANC плану дальшого збільшення кількості церемоній присяги на вірність Румунії на майбутній період.

Кількість цих церемоній зросла значно. За звітами, у третьому кварталі 2022 року у штаб-квартирі ANC було організовано 72 церемонії. У загальному, за рішенням президента ANC, було розглянуто 11 832 заяви на отримання громадянства. Також в звіті зазначається, що серед отримувачів паспортів Румунії були 5 спортсменів з різних галузей спорту, які представлятимуть Румунію на національних і міжнародних змаганнях.

Щодо інституційних завдань на четвертий квартал 2022 року, знову йдеться про збільшення справ з репатріації. На рівні Національного органу у справах громадянства оцінюється, що до Комісії з громадянства буде надіслано близько 18 000 файлів.

На рівні самої Комісії з громадянства на перший квартал 2023 року передбачається близько 15 000 осіб.

Заяви продовжують надходити та оброблятися: лише за один день, 8 лютого, на сайті ANC було зареєстровано 559 справ щодо повторного набуття румунського громадянства зі збереженням місця проживання за кордоном. Кількість осіб, які бажають отримати документ з місцем проживання в Румунії, становить лише 32.

 

Працюємо для вас з 2009 року!

No responses yet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Вітаємо! Статус біженця або статус захисту не впливає на подачу громадянини України на Румунське громадянство в Румунії. Адже громадянами України…

  2. Добрий день ,розкажіть будьласка усі деталі ,якщо я у Німеччині і маю біженство чи можу я отримати громадянство Румунії по…

коментарі