Цікава статистика для вас:

Скільки румунських паспортів оформлюють іноземці? Статистика

Початок і подальша динаміка повномасштабної війни змусили багатьох українців залишити свої домівки або задуматися про це, стикаючись з повітряними тривогами або навіть періодичними обстрілами у своїх містах. При виборі еміграції важливо забезпечити успішність переїзду. Для досягнення цього необхідно правильно вибрати країну. Немає одного універсального рішення, оскільки кожна людина має свої власні переваги. Ключове значення має вибрати ту країну, яка відповідає вашим очікуванням і уявленням про комфортне життя. Отже, розглянемо популярні країни, які обирають українці для еміграції.

Допомога, консультування наших юристів у месенджерах онлайн:

Написати в Телеграм
Написати в WhatsApp

1. Канада
Мабуть, до Канади їде чи не найбільше наших співвітчизників. Незважаючи на складність дороги та тривалий переліт, ця держава є досить приязною до українців. Для біженців постійно роздають безкоштовні квітки. Там забезпечені хороші умови для життя, розвитку та соціальної підтримки. Додатковим позитивним фактором є масштабна українська діаспора з дуже розгалуженими соціальними та культурними зв’язками.

2. Польща
Ще до початку повномасштабної війни чимало українців вирушали до Польщі на роботу, а там на них чекала велика кількість актуальних вакансій. Зараз ситуація не змінилася, а в українців та поляків стало ще більше приводів єднатися перед лицем російської агресії. Не менш суттєвим є те, що переїзд до Польщі дає можливість частіше їздити на Батьківщину завдяки сусідству та територіальній наближеності цієї країни.

3. Словаччина
Це ще одна країна, з якою ми межуємо. Вона досить відкрита у своєму ментальному та культурному плані, тож її приязно сприймають українці. Словаки є спокійними та сімейними людьми, для яких характерна повага до закону, а їхні водії дуже ввічливі. До того ж, у цій країні легко оформити посвідку на проживання.

4. Болгарія
Хоча в цій країні українці отримують менше гуманітарної допомоги, ніж на заході Європи, болгарська мова є дещо схожою з українсько

Раніше ми писали:

Імміграція в ЄС — куди та як?

Читайте також:

Румунія викликала посла РФ через смерть Навального

#

One response

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Добрый день, бабушка уже умерла, я не уверен что получится собрать все требуемые документы. Свидетельство о рождении где-то было, буду…

  2. Ні, внутрішній паспорт України потрібен для подачі в обов"язковому порядку! Не зможемо допомогти вам з подачею

  3. Доброго дня! Немаю внутрішнього українського паспорту , знаходжусь за кордоном. Можна подати документи?

коментарі